074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

קייטרינג חלבי כשר לבר מצווה

זהו. הגיע היום הגדול. הבן הבכור בן 13 שנה עוד מעט. או הבת הבכורה שלכם הולכת ונוגעת ב12 שנות חייה. בר מיצווה, בת מיצווה. הרי אלו שמות נרדפים היום לארועים נוצצים ורועשים. אבל אתם לא כאלו. אין לכם משפחה גדולה מאד וגם אתם לא במיוחד אוהבים ארועים כאלו שאף אחד לא מכיר את השני, המוזיקה רועשת, האוכל לא משהו והמשמעות האמיתית של הארוע והוא הגעת בנכם וא בתכם למצוות, נשכחת בהמולה. 

לכם מתאים ארוע קצת יותר איינטימי. משפחה, חברים מהעבודה וקצת חברים טובים של בנכם או בתכם. בדיוק לארועים מהסוג הזה שבהם משתתפים באזור ה50 איש או יותר, קמו חברות קייטרינג חלבי כשר לבר מיצווה או קייטרינג חלבי כשר לבת מיצווה. חברות מעולות כמו מקרוניז שמציעות באהבה תפריט מדהים למאכלים קלים, חלביים וכמובן כשרים. לעיתים, ואין לנו דרך לדעת זאת, ישנם אורחים שמתעקשים על כשרות למהדרין.

ובכן, חברות אלו מציעות גם קייטרינג חלבי כשר להמדרין. כנסו וחפשו ברשת. בטח יעלו לכם שמות של חברות כמו מקרוניז ואחרות. דפדפו בין הדפים ובדקו מה מתאים לכם מתוך מגוון אופציות הקייטרינג חלבי כשר לבר מיצווה או הקייטרינג חלבי כשר לבת מיצווה. ואם נדרש, גם קייטרינג חלבי כשר למהדרין. לא כל החברות מציעות שירותים אלו. חברות המציעות תפריט מעורב של בשר וחלב הן יותר בעייתיות. חברות המציעות רק קייטרינג חלבי כשר לבר מיצווה הן יותר מתאימות לכם. בעיקר ע"מ שלא יקרו מקרים מביכים בארוע עצמו.

אתם אוהבים את בנכם אן בתכם הכי בעולם. העניקו להם את החוויה הכי הכי בלתי נשכחת. מה הם יזכרו? את הצלם, את האורחים שרובם הם בטח לא מכירים. לא. הם יזכרו את האוכל המעולה, את הצבעים והטעמים. כל אלו חברות כמו מקרוניז יכולות לתת ונותנות. ולא רק זה, חברת אלו לא מציעות רק קייטרינג חלבי כשר לבר מיצווה. הן מציעות גם קייטרינג חלבי כשר לחתונה. אז לאחר הארוע המדהים שלכם, תוכלו להמליץ את שירותי החברה לכל מי שמחפש קייטרינג חלבי כשר לחתונת בנו או בתו. וכשיגיע זמנכם לחתן את בתכם או בנכם, תדעו מה לעשות. מזל טוב. 

 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​