074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

קייטרינג כשר לאירועים

מי אתם? מנהלי ארועים בחברה ארועים, מנהלי או מנהלות חברת היי טק שזכתה בפרוייקט גדול, מנהלי או מנהלות חברה ציבורית גדולה שהונפקה בבורסה, הורים מאושרים שמחתנים את בנם או ביתם, בנים שחוגגים את יום ההולדת ה 90 לאביהם או אימם, חברים טובים שמארגנים מסיבת רווקות לחברתכם הטובה שסוף סוף מתחתנת, הורים טריים שהביאו את ילדם הראשון לעולם ורוצים לשמוח וולשמח את כולם והרשימה עוד ארוכה.

בקיצור. נפל עליכם "תיק" מעולה. זה זמן לשמוח וצריך לארגן ארוע. ולא סתם, אלא את הארוע של השנה. גם אינטימי וגם רועש, גם מרגש וגם שמח. ערבוב של דברים. איך תשיגו את כל זה? אולם, קישוטים, ברכות, צלם? לא. רק מילה אחת קייטרינג טוב. וישנן חברות מעולות שיעזרו לכם להגשים את הארוע הכי מעולה שתוכלו לבקש לעצמיכם ולאהוביכם. חברות כמו מקורניז מציעות באהבה ומקצועיות קייטרינג כשר לארועים. לכל ארוע. אתם מחפשים קייטרינג כשר? מצאתם! מחפשים קייטרינג כשר לארוע שלכם? מצאתם! איכות שירותי קייטרינג כשר לארועים או קייטרינג כשר לאירוע שלכם בדרך כלל יעשו את כל ההבדל. בין ארוע רגיל וממוצע לארוע שכולם יזכרו. 

ומה היתרון של קייטרינג כשר חלבי? המרכיב הכשר מבטיח שכולם, ללא הבדל ותלות באמונתם ומסורתם, יהנו. לא רק החילונים לדוגמה. חוץ מזה, קייטרינג כשר חלבי לא מערבב חלב ובשר ובכך מונע שאלות מיותרות וסיבוכים מיותרים. קייטרינג חלבי הוא בדרך כלל שם נרדף לקייטרינג כשר. 

וחברות כמו מקרוניז המציעות שירותי קייטרינג כשר לארועים יודעות זאת ופותרות אותכם מהשאלות הללו. גם אוכל מעולה וגם כשר. מסנדוויצ'ים מסוגים שונים ומשונים, דרך פסטות, סלטים ועד לקינוחים כל כך טעימים.  

ואלו לא רק הטעמים, חברת מקרוניז, כמו גם חברות אחרות אך בהחלט לא רבות, המציעות שירותי קייטרינג כשר לארועים, לא שמה דגש רק על הטעם.אלא גם על הניראות. אנחנו אוכלים דבר ראשון עם העיניים ואנחנו גם זוכרים דבר ראשון עם העיניים. גם כשמדובר על אוכל. כנסו לאתרים השונים וראו בעצמיכם את מגוון הצבעים ואופני ההגשה של אותם מאכלים מפתים ותגלו להפתעתכם גם שאתם לא צריכים לשבור תוכנית חיסכון בכדי להעניק את חויית החיים לאהובכם ולחברכם. התקשרו עוד היום.

 

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​