074-710-74-26

* הזמנות שולחנות שוק החל מ 2000 ש"ח 

מגש אירוח חלבי

מגש אירוח חלבי הינו שירות אשר יכול לשדרג כל אירוע מכל סוג שהוא, בין אם מדובר באירוע משפחתי, אישי, מקצועי, עסקי ועוד. ניתן לראות כי קיים היצע רחב במיוחד בשנים האחרונות של מגש אירוח חלבי, מה שמאפשר לקלוע לטעם של כל אחד, ללא בעיה. כמו כן, חשוב במיוחד להקפיד על חברה אשר מתמחה בשירותים ובנייה של מגש אירוח חלבי ועושה שימוש בחומרי גלם איכותיים, טובים וטריים, וכמובן יכולה להבטיח שירות מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך. מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטרים והטובים ביותר. החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד. כמו כן, החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות אמין ומרוצה, ולהעניק שירות מקצועי, אדיב, ואיכותי ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה בבנייה של מגש אירוח חלבי, מגש אירוח חלבי כשר, מגש אירוח כשר, מגש אירוח כשר בתל אביב ועוד. 
 
מגש אירוח חלבי כשר

מגש אירוח חלבי כשר מהווה פתרון מושלם לכל אירוע, כאשר כל מגש מורכב ממגוון רחב של מאכלים שונים, מגוונים, טעימים וטריים. בדרך כלל מגשי אירוח מורכבים ממנות קטנות ואסתטיות, מזמינות ויפות, לצד מגשים גדולים יותר של סלטים, גבינות, ירקות, ועוד. 

מגש אירוח כשר

מגש אירוח כשר מתאים עבור כל מי שמעוניין לערוך אירוע ולשמור על כשרות הן בעקבות האורחים והן בעקבות בחירה אישית. כיום ניתן למצוא מגוון עשיר ורחב של מגשים כשרים, אשר יכולים להתאים לכל סוג של אירוע ולשדרג אותו מיד. מדובר על פתרון נוח, אפקטיבי, ומושלם עבור אירועים פרטיים ועסקיים כאחד.

מגש אירוח כשר בתל אביב

מגש אירוח כשר בתל אביב יכול לכלול מאפים, בשרים, מתוקים, מלוחים, ועוד. מקרוניז הינו מטבח בוטיק בתחום שירותי הקייטרינג החלבי אשר עושה שימוש בחומרי הגלם הטרים והטובים ביותר. החברה עוסקת בתחום מזה מספר שנים ומתמחה בהפקה וניהול של אירועים לכלל המגזרים: משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות הפקה, חברות ביטוח, וכמובן ללקוחות פרטיים למגוון רחב של סוגי אירועים, ועוד.

מאמרים נוספים:

מגשי אירוח
שולחן שוק
דוכני מזון לאירועים

להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם!

 

צור קשר

phone6, phone, contact, telephone, support, call
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
location6, location, map, marker, pin

המלאכה 4, אור יהודה

נייוט מהיר

074-710-74-26

מגשי אירוח
קייטרינג ואירועים
אירועים עסקיים
הצעות לתפריטים

מידע שימושי

כשרות
רשיונות
מי אנחנו
בלוג


להזמנת קייטרינג מלאו את הטופס

​ ​